Image
![toda-logo](/sites/default/files/styles/large/public/images/2024-03/logo-sportmanagement-el.png?itok=KoouIUqv)
Σας ενημερώνουμε ότι εντός των επόμενων ημερών θα ενεργοποιηθεί εκ νέου η φόρμα αποδοχής διαχείρισης προσωπικών δεδομένων για την εξεταστική Σεπτεμβρίου. Για όσους έκαναν δήλωση τον Ιούνιο θα υπάρχει ήδη η εικόνα της ακαδημαϊκής ταυτότητας που είχε αναρτηθεί. Στο σύστημα θα είναι διαθέσιμα όλα τα μαθήματα που είχαν δηλωθεί και στις δύο περιόδους, χειμερινό και εαρινό εξάμηνο. Εάν ο/η φοιτητής/τρια έχει ήδη αξιολογηθεί με προβιβάσιμο βαθμό σε κάποιο μάθημα δεν θα εξετασθεί ξανά, οπότε δε χρειάζεται να το δηλώσει.
Για τη Διεύθυνση Υπηρεσιών Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης
Ο Αντιπρύτανης Οικονομικών, Προγραμματισμού και Ανάπτυξης