Image
![toda-logo](/sites/default/files/styles/large/public/images/2024-03/logo-sportmanagement-el.png?itok=KoouIUqv)
Αξιότιμες Κυρίες/ Κύριοι,
Σύμφωνα με απόφαση της Συγκλήτου, οι επαναληπτικές εξετάσεις Σεπτεμβρίου 2020, θα διενεργηθούν εξ αποστάσεως.
Η δήλωση συμμετοχής των φοιτητών στην εξεταστική Σεπτεμβρίου, στη διεύθυνση https://gdpr-form.uop.gr είναι διαθέσιμη στους φοιτητές και τους διδάσκοντες.
Περίοδος υποβολής δηλώσεων από Τρίτη 18-08-2020 έως και Τετάρτη 26-08-2020.
Ειδικότερα:
Προτείνεται η ανάρτηση στην ιστοσελίδα του Τμήματος, ανακοίνωσης σχετικά με την υποβολή δήλωσης συμμετοχής στην εξεταστική Σεπτεμβρίου 2020, για ενημέρωση των φοιτητών καθώς και η αποστολή μαζικών email προς τους φοιτητές σας, εάν είναι εφικτό.
Με εκτίμηση,
Από το Τμήμα Σπουδών
Πανεπιστημίου Πελοποννήσου