Image
![toda-logo](/sites/default/files/styles/large/public/images/2024-03/logo-sportmanagement-el.png?itok=KoouIUqv)
Την Πέμπτη 9 Ιουνίου 2022 και ώρα 13:00 στο Τμήμα Οργάνωσης και Διαχείρισης Αθλητισμού η υποψήφια Διδάκτορας κα Κυριακή Κυριαζή θα υποστηρίξει τη Διδακτορική της Διατριβή με θέμα: « Η ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΩΝ ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ Η ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΑΘΛΗΣΗ ΩΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΣΤΟΧΟΣ »
στην Αίθουσα Συνεδριάσεων της Σχολής Επιστημών Ανθρώπινης Κίνησης και Ποιότητας Ζωής του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου.