Image
![toda-logo](/sites/default/files/styles/large/public/images/2024-03/logo-sportmanagement-el.png?itok=KoouIUqv)
Σας ενημερώνουμε ότι η προθεσμία υποβολής δηλώσεων πρόθεσης εξέτασης εξέπνευσε εχθές Κυριακή 31 Ιανουαρίου 2021.
Στις περιπτώσεις φοιτητών/φοιτητριών που για οποιοδήποτε λόγο ΔΕΝ υπέβαλαν εμπρόθεσμα δήλωση πρόθεσης εξέτασης ή υπέβαλαν ελλιπή δήλωση ή αντιμετώπισαν οποιοδήποτε άλλο πρόβλημα με τη δήλωσή τους, μπορούν με απόφαση Προέδρου ή και Συνέλευσης να εξεταστούν στα μαθήματα (σύμφωνα με το πρόγραμμα κάθε εξέτασης) υποβάλλοντας ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ τη σχετική έντυπη δήλωση , σύμφωνα με τις οδηγίες του εξεταστή του κάθε μαθήματος.
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΗ για τα ανωτέρω, είναι το μάθημα να έχει δηλωθεί στο γραμματειακό σύστημα του Τμήματος φοίτησης.
Η Γραμματεία ΤΟΔΑ